Хајлајтс и голови од Барнсли vs Мидлсборо

во Сабота, 14 Октомври, Барнсли на домашен терен играше против Мидлсборо во рамките на Чемпионшип.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Барнсли и Мидлсборо погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/v7zsz.mp4?token=1508004172-kEevwliBhD%2BqJoxoSATSfb1nuHmfcsrynItYeyKqYp4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.