Виториа vs Спорт Рецифе голови и хајлајтс

Во Четврток, 12 Октомври, Виториа го нагости Спорт Рецифе во рамките на Серија А натпревар.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но на разочарување на домашната публика Спорт Рецифе постигна два, додека Виториа успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xdt1n.mp4?token=1508544271-ou92JkqJq4cEYsoL7%2Fqgq%2Fb4vmM8KNKEEQCdSJz%2BVAk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот