Хајлајтс и голови од Понте Прета vs Сантос

Понте Прета на својот стадион го пречека Сантос во рамките на Серија А, во Четврток, 12 10.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Понте Прета и Сантос искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Понте Прета и Сантос.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rksst.mp4?token=1508544270-SbGVEQJrUHIysr2x5ugPRMSgFKA1jZ60Zt%2BplMEct88%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk