Хајлајтс и голови од Луксембург vs Бугарија

Луксембург го пречека Бугарија во Вторник, 10 Октомври.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Луксембург и Бугарија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0r7ow_2.mp4?token=1508544269-lopxf2PP1AD6cggR75eWmPV%2BRvPpKzfOafpI41Cik98%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk