Чешка Република vs Сан Марино голови и хајлајтс

во Недела, 8 Октомври, Чешка Република на домашен терен играше против Сан Марино во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа.

Напаѓачите на Чешка Република беа расположени и постигнаа точно 5 гола, додека Сан Марино не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 5-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Чешка Република и Сан Марино.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/aq3bd.mp4?token=1507561300-Xl61FMyk37VE1HNKx9EUoI1djn8JYvN2WEi2D8S9nr0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk