Њу Јорк Ред Бул vs Ванкувер Вајткапс голови и хајлајтс

Во Сабота, 7 Октомври 2017, Ванкувер Вајткапс му гостуваше на Њу Јорк Ред Бул во рамките на МЛС.

Њу Јорк Ред Бул постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c87gb.mp4?token=1508544264-Afsst8J0hKA9jXMvc%2FztuM8fQSRVCPxPEAIPwT32bfQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk