Хајлајтс и голови од Крузеиро vs Понте Прета

Во Сабота, 7 Октомври, Крузеиро го нагости Понте Прета во рамките на Серија А натпревар.

Понте Прета успеа да постигне еден гол, но нивниот голман капитулираше два пати.Тоа резултираше со победа на Крузеиро од 2:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Крузеиро и Понте Прета.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/qe44e.mp4?token=1508544265-OF7Cpn%2B3H3JBAT6%2B2JX4ivXHceaNgD0zOhz4wjYsKdg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.