Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Понте Прета и Фламенго

Во Понеделник, 2 Октомври, Понте Прета на својот стадион го пречека Фламенго во рамките на Серија А.

Понте Прета успеа да постигне само еден гол. Сепак тој се покажа како доволен за победа од 1:0, бидејќи Фламенго не постигна ниту еден гол.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bvcoz.mp4?token=1508544259-5HR5tvnq%2BmjLiorUtsG4vl8UwMsEyq3cAn45nNQPiT0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.