Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Атланта Јунајтед и Минесота Јунајтед

Атланта Јунајтед на својот стадион го пречека Минесота Јунајтед во рамките на МЛС, во Вторник, 3 10.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, за нијанса полоши беа играчите на Атланта Јунајтед кои постигна еден гол помалку и го загубија натпреварот со резултат 3-2.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/40ycf.mp4?token=1508544259-aQKICnDwOeXO0xAzwBMiRUiidontQBYfql2hc9vl84M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.