Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Аваи и Атлетико Го

Во Недела, 1 Октомври, Аваи и Атлетико Го одиграа натпревар во рамките на Серија А.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Атлетико Го. Тоа резултираше со победа на Атлетико Го од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Аваи и Атлетико Го.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sl4y3.mp4?token=1508544258-0NffENqa4nPYODqyqM2pRvE5M2q3VBq3p0b%2BFf8IQn4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.