Гремио vs Флуминенсе голови и хајлајтс

Во Недела, 1 Октомври 2017, Флуминенсе му гостуваше на Гремио во рамките на Серија А.

Одбраната на Гремио одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Гремио беше доволен за победа од 1:0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Гремио и Флуминенсе.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jqav4.mp4?token=1508544258-haBs2QE68bLhDDHCKNY6Wp%2BsTCwYqJaTJjPyGhALGjM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk