Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Филаделфија Јунајтед и Сиетл Сандерс

Филаделфија Јунајтед на својот стадион го пречека Сиетл Сандерс во рамките на МЛС, во Недела, 1 10.

Сиетл Сандерс не успеа да постигне ниту еден гол, додека голманот на Сиетл Сандерс беше совладан два пати. Тоа резултираше со победа на [%HOMETEAM %] од 2:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5m0oy.mp4?token=1508544257-XgYxMjW6QAoy%2FrhsJDuBuSbx9Bjw%2Bc6K%2F%2F2F2acLA%2BA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.