Хајлајтс и голови од Њукасл Јунајтед vs Ливерпул

Њукасл Јунајтед и Ливерпул одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Недела, 1 10 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Њукасл Јунајтед и Ливерпул искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/txisf.mp4?token=1508542881-SAX9mZUagcS73%2Bxse%2F%2FjV8xLBfXDbM0sQcqgh0h3H3w%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk