Њу Ингланд vs Атланта Јунајтед хајлајтс

Во Сабота, 30 Септември, Њу Ингланд го пречека Атланта Јунајтед во рамките на МЛС меч.

Ниту Њу Ингланд ни Атланта Јунајтед не постигнаа гол на натпреварот.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/k1tft.mp4?token=1508544254-aX3%2BqKwQYwSWzdAVUFQZhwOt%2B%2FKdh%2FE1ft5t5HSmrHs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.