Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Чикаго Фајр и Њу Јорк Сити

Чикаго Фајр и Њу Јорк Сити одиграа натпревар во рамките на МЛС, во Недела, 1 10 2017.

Чикаго Фајр и Њу Јорк Сити беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Чикаго Фајр и Њу Јорк Сити.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rh8ei.mp4?token=1508544254-g8v4MBL5cw8Dj2FsREE3JIfaqWXc9b7yfPfI2ea73QM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.