Хајлајтс и голови од Торонто vs Њу Јорк Ред Бул

Торонто и Њу Јорк Ред Бул одиграа натпревар во рамките на МЛС, во Сабота, 30 9 2017.

Публиката имаше можност да види 6 гола, од кои 2 завршија во мрежата на Торонто додека 4 завршија во мрежата на Њу Јорк Ред Бул. Тоа резултираше со победа на Торонто со точен резултат 4-2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Торонто и Њу Јорк Ред Бул.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0amp0.mp4?token=1508544253-mx33FOYR2axLS1tVy3f1r0KuYDBeJyrkAjGdq1ZMhjk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.