Барселона vs Лас Палмас голови и хајлајтс

Во Недела, 1 Октомври, во рамките на Ла Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Барселона и гостинот Лас Палмас.

Барселона постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/o8hz8.mp4?token=1508544256-9wdaW7NxM6TX%2BipZBnUINl%2FqJH7V%2Bw2DoPEFR5TXWuA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ги погодуваш натпреварите од Ла Лига? Провери кој нуди најдобри коефициенти на kladenje.mk