Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Карабах и Рома

Карабах го пречека Рома во Среда, 27 Септември.

Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, гостинскиот тим, Рома, успеа да реализира две, додека Карабах само една, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/p34d7.mp4?token=1508544237-nMM9ZXspyvzhcnjtUI5V5II41b1ec%2BUsfLcxuHdDEy8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk