Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Монако и Порто

Монако на својот стадион го пречека Порто во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Вторник, 26 9.

Порто постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0. Домашните навивачи останаа разочарани.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8elf5.mp4?token=1508544234-7xPoMWTDGTkQmblVyMp9RhOrQh48DlKaYLDDp%2BAgwNo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.