Видео од натпреварот Хановер 96 vs Келн

Хановер 96 на својот стадион го пречека Келн во рамките на Бундеслига, во Недела, 24 9.

Ниту Хановер 96 ни Келн не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/f5sd9.mp4?token=1508544225-I%2BjjsUgefPQmjFuEMLtzGyk9fkIR6f8%2Flz1IputhzBU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk