Реал Солт Лејк vs Сиетл Сандерс голови и хајлајтс

во Недела, 24 Септември, Реал Солт Лејк на домашен терен играше против Сиетл Сандерс во рамките на МЛС.

Реал Солт Лејк беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Реал Солт Лејк од 2:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/uvmyc.mp4?token=1508544219-8w8ViMlo9Rdj2Ib%2Fv45X%2F1YtMC%2F9d9lr%2Bnv8Wg%2Bd7O0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.