Јувентус vs Торино голови и хајлајтс

Во Сабота, 23 Септември 2017, Торино му гостуваше на Јувентус во рамките на Серија А.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, но сите во мрежата на Торино. Тоа резултираше со победа на Јувентус од 4-0.

На натпреварот помеѓу Јувентус и Торино имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xkxqx.mp4?token=1508543404-umpUd8Q2gETTxwaibfWnqsV1%2FXN5y%2Bsani7ydzP0jOM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.