Видео од натпреварот Монпеље vs ПСЖ

Монпеље го пречека ПСЖ во Сабота, 23 Септември.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tli81.mp4?token=1508544214-904Y9KnmVMaesjy9nsXDP87uLaVz9MWOuI1wB7DtEZo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365