Вердер Бремен vs Фрајбург хајлајтс

Вердер Бремен на домашен терен играше против Фрајбург во рамките на Бундеслига, во Сабота, 23 Септември.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/jnjvm.mp4?token=1507406556_a48c2ef94d97b156c3755c0cfa031da4e2226f67″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот