Генчербирлиги vs Истанбул Башакшехир голови и хајлајтс

Генчербирлиги го пречека Истанбул Башакшехир во Сабота, 23 Септември.

Истанбул Башакшехир не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Генчербирлиги успеа тоа да го направи точно еднаш, што беше доволно за победа од 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ef26a.mp4?token=1508533411-eF95KllpfHIxdH57BwOxT02OVwS1mnKJrHSUTJosX5A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.