Конјаспор vs Акишар Беледиеспор голови и хајлајтс

Конјаспор на својот стадион го пречека Акишар Беледиеспор во рамките на Супер Лига, во Сабота, 23 9.

Акишар Беледиеспор не успеа да постигне ниту еден гол, додека голманот на Акишар Беледиеспор беше совладан два пати. Тоа резултираше со победа на [%HOMETEAM %] од 2:0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Конјаспор и Акишар Беледиеспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/p5mhl.mp4?token=1508544208-8eX59gpcgSzEa%2B8FkIfJYyC00G7sh9tfRwmhoKjvGpk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.