Астон Вила vs Нотингем Форест голови и хајлајтс

Астон Вила го нагости Нотингем Форест во рамките на Чемпионшип меч, во Сабота, 23 Септември 2017.

Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Астон Вила успеа да реализира две, додека Нотингем Форест само една, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Астон Вила и Нотингем Форест.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c7bvl.mp4?token=1508544214-5YoxEFvAqCCor%2F%2F3MZuqB9c%2BAwBrqWsqvjB7%2B5hGzxQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот