Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Леванте и Реал Сосиедад

Во Четврток, 21 Септември 2017, Реал Сосиедад му гостуваше на Леванте во рамките на Ла Лига.

Реал Сосиедад и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Леванте постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ulvnf.mp4?token=1508540626-MZE%2BXU%2ByaLPGQRFsa1YEG8bPmvgxJeovBkLFFre9AHA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.