Хајлајтс и голови од Ајнтрахт Брауншфајг vs Гројтер Фурт

Во Среда, 20 Септември, Ајнтрахт Брауншфајг и Гројтер Фурт одиграа натпревар во рамките на 2ра Бундеслига.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Ајнтрахт Брауншфајг, па Гројтер Фурт го загуби мечот со резултат 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Ајнтрахт Брауншфајг и Гројтер Фурт.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/qq7g5.mp4?token=1508540617-AR1P6sNAH5iYW2qjT6oe98Q7ghOKDQUxeH0u14VDvHY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот