Хајлајтс и голови од Атлетико ПР vs Флуминенсе

во Недела, 17 Септември, Атлетико ПР на домашен терен играше против Флуминенсе во рамките на Серија А.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Флуминенсе беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Атлетико ПР и Флуминенсе можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zwohu.mp4?token=1508540609-eEI88rjjXKAROUqiG1HJrpA4PLTS2CL44dCh7pzKYWU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.