Хајлајтс и голови од Колорадо Рапидс vs Њу Јорк Сити

Во Недела, 17 Септември, Колорадо Рапидс го пречека Њу Јорк Сити во рамките на МЛС меч.

Колорадо Рапидс и Њу Јорк Сити постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Колорадо Рапидс и Њу Јорк Сити.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/yj9fw.mp4?token=1508544177-KyY2GIqUqLjTAmGC%2FIbCCEh9%2B4sM5T5bRtCSFks24g0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk