Хајлајтс и голови од Атланта Јунајтед vs Орландо Сити

Во Сабота, 16 Септември, во рамките на МЛС се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Атланта Јунајтед и гостинот Орландо Сити.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Атланта Јунајтед и Орландо Сити погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/aa2ne.mp4?token=1508544178-fwDlyknpPCskqJbvVd7jiemLoOIcIvmtqA5Eihis4HI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.