Хајлајтс и голови од Милвол vs Лидс Јунајтед

Во Сабота, 16 Септември, Милвол на својот стадион го пречека Лидс Јунајтед во рамките на Чемпионшип.

Милвол постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8t3s3.mp4?token=1508544172-KbpSzZPfkNXJ6PeVGSHHLFA2w2S4gcKwdJGCViWWmig%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.