Видео од натпреварот Херта vs Атлетик Клуб Билбао

Во Четврток, 14 Септември, во рамките на УЕФА Европа Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Херта и гостинот Атлетик Клуб Билбао.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Херта и Атлетик Клуб Билбао заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/j8h1y.mp4?token=1508544159-pwdgk1y%2BPwW3qfHqtJVxk0BOWRtrfy8W54aJ0%2FLhHmM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.