Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Спорт Рецифе и Понте Прета

Спорт Рецифе го пречека Понте Прета во Среда, 13 Септември.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Спорт Рецифе успеа 3 да ги претвори во гол, додека Понте Прета искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со победа на Спорт Рецифе со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Спорт Рецифе и Понте Прета.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2nt6q.mp4?token=1508544164-xqHwvS78zl2quWdpi%2FDZam7RoThF5LKCArcSIDQCg%2FE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.