Чапекоенсе vs Фламенго хајлајтс

Чапекоенсе на својот стадион го пречека Фламенго во рамките на Копа Судамерикана, во Среда, 13 9.

Чапекоенсе го пречека Фламенго во рамките на Копа Судамерикана но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5mtbm.mp4?token=1508544164-3L9azSXkV2E48FVNtohMw4ulhS6FVEezvyHhoxGitTU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk