Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Вардар и Зенит

Вардар го нагости Зенит во рамките на УЕФА Европа Лига меч, во Четврток, 14 Септември 2017.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 5 гола, сите во мрежата на Вардар. Тоа резултираше со победа на Зенит од 5-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Вардар и Зенит погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wbbkc.mp4?token=1508544160-6r7OAnA8qa8SuByu2mPhCdMCoSNxdEcIONt4qteIfvE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.