Рома vs Атлетико Мадрид голови и хајлајтс

Во Вторник, 12 Септември 2017, Атлетико Мадрид му гостуваше на Рома во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Рома и Атлетико Мадрид заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1zvop.mp4?token=1505297518-iq0I0h2K4C2UaVLEhyo%2B5W6EtwDKOxMirN8%2FFKWP7Bw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.