Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Малага и Лас Палмас

Малага го пречека Лас Палмас во Понеделник, 11 Септември.

Публиката имаше можност да види 4 гола. Сепак Малага беше послаб противник, постигна само 1 гола, додека Лас Палмас постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Малага и Лас Палмас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y9eyg.mp4?token=1505167461-e0hFImqK%2BR%2FoVA11PJc%2FNox48mcyyOIUFV075s0TDdU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.