Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Сент Етиен и Анжерс

Сент Етиен го пречека Анжерс во Недела, 10 Септември.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Сент Етиен и Анжерс.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/merge-uhuij.mp4?token=1506269074_20e4879500f2c12c21917a570fc3519cffc9cd25″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.