Барнли vs Кристал Палас голови и хајлајтс

во Недела, 10 Септември, Барнли на домашен терен играше против Кристал Палас во рамките на Премиер лига.

Кристал Палас не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Барнли успеа тоа да го направи точно еднаш, што беше доволно за победа од 1:0.

На натпреварот помеѓу Барнли и Кристал Палас имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/hmoms.mp4?token=1505058398-fT%2B60PUGW5Qi5HSDTTMRIdkmLCn6I3R4oHg2LT4twU4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.