Хајлајтс и голови од ЦСКА СОФИЈА vs Вереја

ЦСКА СОФИЈА го пречека Вереја во Петок, 8 Септември.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна ЦСКА СОФИЈА, па Вереја го загуби мечот со резултат 3-0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/uua6u.mp4?token=1506117890_a487bac0bc4496491c2baadf241aa89231f23de9″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.