Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Панама и Тринидад и Тобаго

Панама го пречека Тринидад и Тобаго во Среда, 6 Септември.

Тринидад и Тобаго и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Панама постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

На натпреварот помеѓу Панама и Тринидад и Тобаго имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/5mgdo.mp4?token=1505908775_20220399ff2fb9df64be9295375c170a815742ba” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.