Австралија vs Тајланд голови и хајлајтс

Австралија го пречека Тајланд во Вторник, 5 Септември.

Тајланд успеа да постигне еден гол, но нивниот голман капитулираше два пати.Тоа резултираше со победа на Австралија од 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/e84e1.mp4?token=1505829869_96ec27559d0c15cea048317df8bb8eeecfcece00″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.