Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Удинезе и Киево Верона

Во Недела, 17 Февруари, Удинезе и Киево Верона одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Удинезе постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk