Севиља vs Виљареал хајлајтс

Во Недела, 26 Август 2018, Виљареал му гостуваше на Севиља во рамките на Ла Лига.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.