Интер Милано vs Наполи хајлајтс

Интер Милано и Наполи одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Недела, 11 3 2018.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Интер Милано и Наполи заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/407ln.mp4?token=1520808293-cpE%2FPfxnNwqd2%2Faiuu4aaLQccajewXSrx8OuYZuqCfU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk