Лас Палмас vs Виљареал голови и хајлајтс

Во Недела, 11 Март 2018, Виљареал му гостуваше на Лас Палмас во рамките на Ла Лига.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Виљареал. Тоа резултираше со победа на Виљареал од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

На натпреварот помеѓу Лас Палмас и Виљареал имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/8ipke.mp4?token=1520800470-oKAvht7kbN8kAxNg0Ew%2FQsCeOFzvGinaBYwrPoI0izc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.