Хајлајтс и голови од Џенова vs АЦ Милан

Џенова го нагости АЦ Милан во рамките на Серија А меч, во Недела, 11 Март 2018.

Џенова, домаќинот на овој натпреавр не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа АЦ Милан запиша победа од 1:0 и си замина со трите бода дома.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/5ucv4.mp4?token=1520797820-sWBJO8Qn429794DqAvl2bQhkH8bRw2%2BrkBXopRTt1gM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.