Бурнмаут vs Тотенхем Хотспур голови и хајлајтс

во Недела, 11 Март, Бурнмаут на домашен терен играше против Тотенхем Хотспур во рамките на Премиер лига.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Тотенхем Хотспур беше поуспешен, успеа 4 шанси да ги претвори во гол, додека Бурнмаут искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со три бода и победа на Тотенхем Хотспур.

На натпреварот помеѓу Бурнмаут и Тотенхем Хотспур имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/6oztf.mp4?token=1520793844-vr%2F87SnOfnDyfqookVDxgfdmIx9MjHoKzZ5uxGFYU0s%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.